Yukleniyor

Sünnet tahtı yeniçeri konsepti
Sünnet Tahtı Yeniçeri Konsepti

Sünnet düğünlerinde amaçlanan en önemli şey sünnet düğünü çocuğunun gününü mutlu geçirmesi ve diğer tüm çocukların da ona coşkuyla katılmasıdır. Ailenin ve misafirlerin bu durumdan memnun olması da oldukça önemlidir. Sünnet organizasyonları yapılırken çeşitli konseptler sunulmaktadır. Sünnet tahtı yeniçeri konsepti bu seremoniler arasında yer almaktadır. İki detay bir arada yer aldığında heyecan ve korkunun yenilmesi daha kolay olmaktadır. Olayı bir şova dönüştüren görsel eğlence sayesinde çocuğun eğlenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca misafirler için de eğlenceli bir düğün gerçekleşmiş olmaktadır.

Sünnet tahtı yeniçeri konsepti içeriğinde bir taht ve onu taşıyan yeniçeriler söz konusu olmaktadır. Sünnet çocuğunun kendini bir padişah gibi hissetmesi için tasarlanmış olan konseptte konforlu sünnet tahtı bulunmaktadır. Osmanlı motif ve armaları, geleneksel temalı dekorları ile bir bütün halinde sunulmaktadır. Adil organizasyon farkı ile seçilmiş olan sünnet tahtı yeni çeri konseptinde düğün mekanına girerken yeniçerilerin taşıdığı tahtta oturan padişah izlenimi misafirlere yansıtılmaktadır. Girişe konfetiler ve volkan şovları da eşlik ettiğinde olay şölen havasına bürünmektedir. Adil organizasyon firmaları ile tercih edilen Sünnet tahtı & yeniçeri hizmetleri paket olarak değerlendirildiğinde düğünün uygun fiyatlara yapılması mümkün olmaktadır.


Hizmet Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
Etiketler: Sünnet tahtı yeniçeri konsepti - Sünnet Dügünü Firması - Sünnet Tahtı Kiralama İstanbul - sünnet düğünü süslemesi - Sünnet Padişah Tahtı 14 - Sünnet Düğünü Avrupa Yakası 14 - sünnet dügünü istanbul balon - sünnet organizasyon istanbul fiyatlari - Sünnet Düğünü Organizasyonu - Sünnet Tahtı Fiyatları - Sünnet Organizasyonu Fiyatlar

Telefon

0535 227 91 25
0536 647 32 47
0536 917 27 49

E-Posta

info@adilorganizasyon.com

Adres

Namık Kemal Mahallesi Yıldız Caddesi No:39 İSTANBUL

Diğer Hizmetlerimiz


Daha fazla