Yukleniyor

sünnet tahti kiralama istanbul


Sünnet Tahtı Kiralama İstanbul
Düğün sezonunun gelmesi ile birlikte İstanbul'da  bir çok organizasyon şirketi kampanyalı hizmetler sunmaktadır. Yapılan organizasyonlarda sunulan hizmetlere sünnet tahtı, yeniçeri kostümü, hizmet için ekip temini, sünnet düğün süslemeleri, ikram ve ikram arabaları, sünnet yatağı süslemeleri sayılabilmektedir. Sünnet tahtı uygulamasına verilen önemin nedeni sünnet etkinliğine ayrı bir hava katması hem de çocuğun salona girişinde yaptığı görkemli güzelliktir. Yapılan organizasyonlarda erken rezervasyonlarda indirim uygulanmaktadır. 
İstanbul'da bulunan organizasyon şirketleri sünnet tahtı kiralama sisteminin yanında bir çok farklı hizmetlerde sunmaktadır. Sadece sünnet tahtı kiralamada verilen ortalama fiyatları genellikle 300 TL. olurken, sünnet tahtının yanında yeniçeri ve asker kostümü dahil olduğu taktirde bu fiyat ortalama 600 TL. olmaktadır.  Bu organizasyon şirketleri çevre şehirlerden gelen taleplere de karşılık vermeye çalışmaktadırlar. 
Kullanılan sünnet tahtı modellerinde kırmızı, mavi ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri kullanılmaktadır. Sünnet tahtları genellikle iki çocuğun çok rahat bir şekilde oturması için tasarlanmıştır. Fiyatlar organizasyon şirketinin çeşitlerine ve kampanyalarına göre farklılık göstermektedir. 

 Hizmet Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
Etiketler: - SÜNNET ORGANİZASYONLARI firmasi - sünnet dügünü istanbul fiyati - sünnet dügünü fiyatlari - sünnet dügünü volkan havai fişek - Sünnet Düğün Paketi - sünnet balon süsleme istanbul - sünnet dügün istanbul - sünnet tahti kiralama istanbul - sünnet eglenceleri - sünnet tahti süsleme - sünnet organizasyonu dügünü - sünnet masa sandalye kiralama - sünnet merasimi - sünnet dügünü balon - islami sünnet organizasyonu - sünnet dügünü - sünnet organizasyonlari - sünnetorganizasyonlari - sünnet dügünü organizasyonu istanbul - sünnet mevlütü dini

Telefon

0535 227 91 25
0536 647 32 47
0536 917 27 49

E-Posta

info@adilorganizasyon.com

Adres

Namık Kemal Mahallesi Yıldız Caddesi No:39 İSTANBUL

Diğer Hizmetlerimiz


Daha fazla