Yukleniyor

sünnet taht kiralama
Sünnet Taht Kiralama

Sünnet törenlerinin en güzel şekilde geçmesi için farklı eşyalar bu törenlerde etkin olarak kullanılmaktadır. Söz konusu eşyalardan bir tanesi de tahttır. Sünnet taht kiralama işlemi yapılarak törenlerde sünnet olan çocuğun çok daha mutlu olması rahatlıkla sağlanabilmektedir. Bunun için Adil Organizasyon ailelerin isteklerini karşılamakta olup taht ve benzer eşyaların kiralanmasını yapmaktadır. Sünnet tahtı ya da tahtırevan adı verilen bu eşya özel olarak da süslenmekte ve böylece üzerine oturan çocuk kendini çok farklı hissetmektedir.

Sünnet taht kiralama işlemi yapıldıktan sonra bunu tamamlayıcı unsurların da törene eklenmesi çok önemlidir. Özellikle yeniçeri kıyafeti ile törene katılan animatörler bu tamamlayıcı etkiyi fazlasıyla yapmaktadır. Dolayısıyla da bunların bir bütün olduğunun görülmesi gerekmektedir. Bunun dışında yine konuk ve çocuklara yapılacak ikramların buna uygun olması da tamamlayıcı etki yapmaktadır. Özellikle Osmanlı şerbeti ve macununu yöresel kıyafetiyle sunan görevli bu anlamda çok önemli bir rol oynamaktadır. Bunların dışında pamuk şekeri ve benzer ikramlar da çocukları mutlu etmektedir.


Hizmet Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
Etiketler: sünnet taht kiralama - patlamiş misir sünnet organizasyonu - sünnet organizasyonu ariyorum - Sünnet Masa Sandalye Süsleme - SÜNNET DÜĞÜNÜ SÜSLEMELERİ - sünnet taht süslemesi - Sünnet Organizasyon Fiyatları - Sünnet organizasyon fiyatları - Balon Süsleme Fiyatları - Süsleme Balon - sünnet organizasyon istanbul fiyatlari

Telefon

0535 227 91 25
0536 647 32 47
0536 917 27 49

E-Posta

info@adilorganizasyon.com

Adres

Namık Kemal Mahallesi Yıldız Caddesi No:39 İSTANBUL

Diğer Hizmetlerimiz


Daha fazla