Yukleniyor

sünnet süslemecileri


Sünnet Süslemecileri
Sünnet zamanı gelip çattığında çocuklar oldukça heyecana ve korkuya kapılmaktadır. Bu korku duygularını biraz olsun bastırmak için çeşitli süslemeler ile ortam dekore edilmektedir. Misafirlere de görsellik sunan bu süslemelerden bazıları balonlar, asma süsler, maşallah tarzında yazılar, ponpon süsler ve kapı, oda süsleridir. Bu süslemeler bu özel günde çekilecek fotoğraflara da görsellik kazandıracaktır. Sünnet süslemecileri olarak adil organizasyon firmaları süsmelere ilk olarak mekan içinden başlayarak kapı süsleri ve balonlarla ortamın süslenmesini önermekteyiz. 
Sünnet pastası için de çeşitli süsler barındıran firmamız balonlar, konfeti ve pasta volkanları, zincir ve asma süsler bulundurmaktayız. Sünnet şekeri, sünnet kınası, tepsisi, mini sünnet asası ve sünnet afişleri sünnet düğünlerinin olmazsa olmazları arasında yerini almaktadır. Yapılan organizasyon ile sandalye ve masa süslemeleri kullanarak ortama şıklık katılmaktadır. Ayrıca mekanda şamdan çiçek ve masa aranjmanları hizmetleri de gerçekleştirilmektedir. İsteğe bağlı olarak balonların üzerine isim yazılabilir kapıya kemer balon hizmeti verilmektedir. Balon süsleme ve sünnet süslemecileri olmakla beraber adil organizasyon olarak değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekteyiz.
 Hizmet Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
Etiketler: - sünnet dügünü organizasyonu istanbul - Sünnet Merasimi fiyatlari - organizasyon sünnet dügünü - Sünnet tahtı yeniçeri konsepti - Sünnet Düğün Paketi-4 - sünnet balon süsleme - sünnet organizasyon avrupa yakasi - sünnet organizasyonlari - sünnet dügünü toreni - sünnet eglencesi - sünnet dügünü - sünnet dügünü organize - sünnet dügünü balon - sünnet balon süsleme istanbul - dügün organizasyonu - sünnet organizasyon anadolu yakasi - sünnet dügünü istanbul fiyati - sünnet balon organizasyonu - sünnetorganizasyonlari - sünnet dügünü istanbul fiyatlari

Telefon

0535 227 91 25
0536 647 32 47
0536 917 27 49

E-Posta

info@adilorganizasyon.com

Adres

Namık Kemal Mahallesi Yıldız Caddesi No:39 İSTANBUL

Diğer Hizmetlerimiz


Daha fazla