Yukleniyor

sünnet organizasyonu


Sünnet Organizasyon

 

Sünnet organizasyon işlerinde adil organizasyon firması olarak önceliğimiz kaliteli hizmet vermekten geçiyor. Düğün işlerinde yoğun iş yükünü biz alırken gelen davetlilerle ilgilenme ve sünnet düğününün keyfini çıkarma kısmını da siz değerli müşterilerimize bırakıyoruz. Sünnet tahtı yeni çeri askerleri, mehter takımı, semazen grubu, masa, sandalye, balon gibi aktif faaliyetlerle sünnet düğününüzü oğlunuz için masal dünyasına dönüştürüyoruz.

 

Uygun bütçe teklifleri ile sünnet organizasyon işinizi aldıktan sonra mekân hazırlığı başlangıcından itibaren düğün bitene dek hizmet kolumuzu kesmiyoruz. Fotoğraf ve kamera çekim hizmetleri ile sünnet organizasyon faaliyetinizi ölümsüzleştiriyoruz. Açık alanlarda yapılan organizasyonlarda sünnet teknesi, sünnet vapuru, sahil veya deniz kenarı gibi faaliyetler ile konuklarınıza temiz hava eşliğinde bir ortam yaşatmanıza olanak sağlıyoruz.

 

Kiralama organizasyonu ile masa, sandalye, yeni çeri askeri, mehter takımı ve ihtiyacınız olan daha birçok eksiğinizi gideriyoruz. Organizasyon çeşidine göre İslami sünnet organizasyonu ile de dini kültürlere hitab eden hizmetleri de adil organizasyon şirketi olarak bünyemizde barındırıyoruz.

 

Adil organizasyon ekibimizi arayarak daha detaylı açıklamalar alabilir ve organizasyonunuz için cazip fikir sahibi olabilirsiniz.Hizmet Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
Etiketler: - organizasyon istanbul turkiye - Sünnet tahtı yeniçeri konsepti - sünnet toreni istanbul - sünnet dügünü volkan havai fişek - tarihi sünnet dügünü eglencesi - sünnet dügünü toreni - sünnet kir dügünü - sünnetorganizasyonu - sünnet dügünü organizasyonu istanbul - sünnet organizasyon fiyatlari - sünnet meresimi toreni - sünnet merasimi - organizasyon sünnet hizmeti - sünnet organizasyonlari - sünnet organizasyon istanbul fiyatlari - sünnet dügünü firmasi - sünnet organizasyon istanbul - sünnet süslemecileri - sünnet töreni gösterisi - sünnet padişah tahti

Telefon

0535 227 91 25
0536 647 32 47
0536 917 27 49

E-Posta

info@adilorganizasyon.com

Adres

Namık Kemal Mahallesi Yıldız Caddesi No:39 İSTANBUL

Diğer Hizmetlerimiz


Daha fazla