Yukleniyor

dügün sünnet organizasyonu
Düğün Sünnet Organizasyonu

Erkek çocuklarının sünnet olmalarının hemen ardından ya da bir süre sonra bu olay bir tören ile ya da farklı bir organizasyonla kutlanmaktadır. Sünnet düğünü adı verilen bu organizasyonlar sünnet olan çocuğun ve ailesinin en mutlu günlerinden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir. Bundan dolayı da törenin çok iyi olması istenmektedir. Düğün sünnet organizasyonu yapılırken çok fazla özen gösterilmesi ve bu alanda uzman olan bir firmadan hizmet alınması gerekmektedir. Adil Organizasyon Firmaları bu alandaki ihtiyaca İstanbul’un bütün bölgelerinde cevap vermektedir.

Düğün sünnet organizasyonu yapılırken öncelik sünnet olan çocuğun kendini daha özel hissetmesi ve mutlu olmasıdır. Bundan dolayı sünnet tahtı ya da tahtırevan kullanılmaktadır. Ayrıca sünnet olan çocuğa tören boyunca yeniçeri askerleri eşlik etmekte ve bu da hem ortamın havasını değiştirmekte hem de çocuğun mutlu olmasına katkı sunmaktadır. Bunların dışında yöresel kıyafetleri ile pamuk şekeri ikram eden görevli de çok önemli bir rol üstlenmektedir. Osmanlı macunu ve şerbeti de gelen misafirlere ikram edilmektedir.


Hizmet Kategorisi: HİZMETLERİMİZ
Etiketler: dügün sünnet organizasyonu - sünnet düğünü süslemesi - sünnet organizasyonları - sünnet tahtı kiralama - Sünnet Düğünü Organizasyonları - Sünnet Tahtı Fiyatları - sünnet organizasyon istanbul - Sünnet Balon Firması - Sünnet Balon Süsleme - Balon Süsleme Fiyatlar - Sünnet Tahtı Kiralama Fiyatları

Telefon

0535 227 91 25
0536 647 32 47
0536 917 27 49

E-Posta

info@adilorganizasyon.com

Adres

Namık Kemal Mahallesi Yıldız Caddesi No:39 İSTANBUL

Diğer Hizmetlerimiz


Daha fazla